September 2014

And now.. The winner of the house cup is........

30. september 2014 at 13:36 | Bonnie |  Pottermore
Omlouvám se, že jsem to sem nedala hned po tom, co se to Svět dozvěděl, ale neměla jsem přístup na internet a on i článek s Emmou byl představený a na net jsem se dostala až teď. Ale nyní k věci.


Školní pohár dopadl uplně jinak, než jsem čekala. Po celou dobu, co jsem se dívala vedl Mrzimor. No a ejhle, zrovna Mrzimor školní pohár nevyhrál. I když body byly tak vyrovnané, že to bylo opravdu o prsa japonské závodnice :D.

Přistupme nyní blíže a podívejme se, jak vlastně pohár dopadl.

Na čtvrtém místě se umístila kolej, která je z 50% fanoušků nenáviděná a 50% milovaná. Ano, řeč je přesně o Zmijozelu.

4. místo - Zmijozel


Emma Watson and He for She

27. september 2014 at 15:21 | Bonnie |  Emma Watson
Emma Watson udělala pro charitu a celkově pro lidi již hodně. Nyní je ale stojí v čele kampaně, která nese název On pro Ni (HeForShe). Cílém téhle kampaně je podpořit pravá žen zásahem mužů.
Sice nevím, jestli tento blog navštěvují i muži (:-)), ale pokud chcete jako muž podpořit tuto akci, můžete podepsat petici na oficiálních stránkách .
Officiálně byla tato akce uvedena v New Yorku, kde Emma měla svůj proslov.
Kampaň můžete sledovat na facebooku a twitteru.

Who will win the House Cup?

26. september 2014 at 14:47 | Bonnie |  Pottermore
Pro všechny potterheads nastal den, kdy se dozví, kdo vyhrál školní pohár na pottermore.com Co jsem tak průběžně koukala, vedl poslední dobou Mrzimor. Možná to bude právě tahle kolej nebo ne, to se dozvíme právě dnes v 18:00! (17:00 SEČ).

Happy B-Day, Tom!

22. september 2014 at 19:20 | Bonnie |  Tom Felton
Uh, už je to opravdu dlouho, co jsme mohli vidět malého Toma jako Draca, který pořád škodil a škádlil Harryho. Tom Felton dnes slaví již 27. narozeniny. Čas opravdu utíká jako voda. Tak všechno nejlepší!


New photo of Rupert Grint

10. september 2014 at 11:00 | Bonnie |  Rupert Grint
A tak se po týdnu zase hlásím. Nutno říct, že teď na blog nemám moc času, protože připravuji věci na vejšku, tu je zápis a tu vyřídit ISIC a bla bla, takže se všem Affs moc omlouvám a nebojte, pak na našem blogu budu pečená vařená!

Na svět se dostala další fotka Ruperta. Ráda bych zmínila to, že Rupert opravdu nejede v žádném fetování, drogy, alkohol, ale je to makeup pro jeho novou roli.


James Phelps visited ZSL London Zoo

2. september 2014 at 20:26 | Bonnie |  James and Oliver Phelps
A tak nějak tu máme okurkovou sezónu, nebo-li, co vlastně psát? Díky bohu, že existují všelijaké ty "sociální sítě" jako je twitter, instragram, někdy i facebook a my máme tak jedinečnou příležitost být s oblíbenci alespoň trochu v kontaktu.

James Phelps dnes navštívil ZOO v Londýně a vyfotil se u gorily, aby dokázal, že jsme jen z 1% procenta odlišní. Fotku zveřejnil na svém instagramovém účtě.

Oliver Phelps boards the Hogwarts Express

1. september 2014 at 18:17 | Bonnie |  James and Oliver Phelps
Jak už to tak chodí i v kouzelnickém světě, první září je spojeno s jednou povinností. A to nástup do Bradavic. Jako Potterheads bychom dali cokoliv za to, abychom mohli tuto školu navštěvovat a nechápeme, proč si stěžují na to, že musí do školy, musí dělat úkoly, musí se učit kouzelnické dějiny. Třeba by zase oni dali cokoliv za to, aby mohli chodit do školy mudlovské (dobře, hodně silně řečené s nadsázkou :D)
Oliver Phelps tak nyní prošel zase zdí mezi nástupištěm 9 a 10, aby mohl nastoupit do vlaku na nástupišti 9 3/4.
Toto je možné na Floridě v Universal Orlando Resort, kde je kromě tohoto průchodu i celá Příčná Ulice (včetně možnosti navštívění obchodů a ne jako v Londýně "koukat jen zvenčí"), Prasinky, Bradavice, prostě celý kouzelnický svět. (více zde v článku ) .Video zveřejnit na svém instagramovém účtě.